Yaprak Kalıbı Okaliptüs Çiçeği

  Sepete Ekle

BİZ SİZİ ARAYALIM


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 • Sanat kili ve Çiçek Kili kullanarak yapacağınız çalışmalar için ihtiyacınız olan malzemelerdir.Bu malzemeler ile çiçek sanatında kullanılan tüm çiçekleri yapabilirsiniz.Farklı çiçekler içim farklı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Sitemizde diğer tüm farklı çeşitleri de görebilirsiniz.Malzemelerimizin tümü en üst kalitede yapılmıştır ve Sanat Kili ve Çiçek Kili ile kullanım açısından %100 uyumludur. Her bir malzeme türüe göre el ile şekillendirilmiştir.Malzemelerimizin tümü görsel kalite testlerinden geçip %100 onay aldıktan sonra tarafınıza ulaştırılır.Hayal Gücüm malzemeleri o anın kıymetini bilir ve ölümsüzleştirmek ister. Bu sebeple sitemizden tedarik edilen tüm malzemeler uygun ortamlarda sınırsız süre saklanabilir. Sanat Kili ve Çiçek Kili için uygun saklama koşulları mutlaka temin edilmelidir. Bu killer hava ile kurudukları için mutlaka nemli şekilde tutulmalı ancak ürün tamamlandıktan sonra hava ile kurumaya bırakılmalıdır.

  Türkiye'nin ilk Online Hobi ve Sanat Atölyesi www.hayal-gucum.com sitemizde Nadya Gücüm'ün Çiçek Sanatı ile ilgili derslerini takip ederek malzemelerin nasıl kullanıldığını ve hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  İyi günlerde kullanmanız dileğiyle... 

  Çiçek Sanatında kullanılan kalıp malzemesidir.

  Sipariş toplam tutarı 50 TL'ye kadar kargo alıcı ödemeli gönderilir. 50 TL ve üstünde kargo tarafımızdan karşılanır.

   

  Sanatgücüm Puan SistemiSanatgücüm Kampanya HaberleriSanatgücüm Whatsapp Destek HattıSanatgucum Hobi Market - www.sanatgucum.com

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz