Satış Sözleşmesi


 

Önemli Hatırlatma : Sipariş toplam tutarı 100 TL'ye kadar kargo alıcı ödemeli gönderilir. 100 TL ve üstünde kargo tarafımızdan karşılanır. Kargolarımız MNG Kargo aracılığı ile yollanır. Siparişleriniz 7 gün içinde koşulsuz olarak iade edilebilir. İade edilen siparişlerin tekrar satılabilir olması gereklidir. İade siparişin tarafımıza gönderilen kargosu müşteri tarafından karşılanır. Her türlü soru ve iletişim için 0532 790 33 69 Whatsapp dan bizimle irtibat kurabilirsiniz.
1 - Üyelik Sözleşmesi Hayal Gücüm Şirketi ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Hayalgücüm ve sanatgucum.com  olarak anılacaktır) tarafından, http://www.sanatgucum.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek maksadıyla hazırlanmıştır.
2 - sanatgucum.com, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli  olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak sağlar.
3 - http://www.sanatgucum.com web sitesi kişiseldir  devredilemez ya da satılamaz.
4 - Üye kendisinin belirleyeceği bir şifre ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. sanatgucum.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. sanatgucum.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. http://www.sanatgucum.com   şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. Şifre sadece kullanıcı tarafından bilinir.Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi zorunludur.
5 - Müşteri  http://www.sanatguum.com  ’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla http://www.sanatgucum.com   kendisiyle iletişime geçmesini kabul etmiş olur.
6 - Müşteri  http://www.sanatgucum.com  a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, sanatgucum.com 'un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul etmiş olur.  
7 -Müşteri tüm hakları sanatgucum.com'a ait olan ve http://www.sanatgucum.com   üzerinde yer alan bilgi  belge yazılım, tasarım, grafik yazı  görsel  video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Bunun tespit edilmesi halinde kişi yada kuruma karşı yasal yollara başvurulacaktır.
8 -http://www.sanatgucum.com   herhangi bir zamanda teknik sorunlardan sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. sanatgucum.com un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı http://www.sanatgucum.com  üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
http://www.sanatgucum.com   kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına  rağmen müşterinin ayıplı  olmasından dolayı Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin banlama hakkına sahiptir.
http://www.sanatgucum.com   kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi belge  yazılım tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.Hiç kimse tarafından kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka http://www.sanatgucum.com   mağazasını stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.
http://www.sanatgucum.com  satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran http://www.sanatgucum.com' a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla http://www.sanatgucum hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına  kendi hesanından aktarabilir.
9 -http://www.sanatgucum.com   üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden http://www.sanatgucum.com  sorumlu değildir.
sanatgucum.com  ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. http://www.sanatgucum.com   üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürme hakkına sahiptir.
10 - Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.
11 - İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
13 - Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
14 - sanatgucum.com  dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.
 
Genel Yazı..
Sepet Bilgileri :
{%SEPET%}
 
Satıcı :
Hayal Gücüm
 
Alıcı :
Tc Kimlik No : %TCKIMLIK%
%AD% %SOYAD%
%ADRES%