Sanatgucum ve Nadya Gucum Hakkında


 

Hobi Nedir ?

İnsanların boş zamanlarını değerlendirmek hem de sosyalleşmek amacıyla gerçekleştirdikleri ve bunları yapar iken beğeni aldıkları aktivitelerin genel adına Hobi denir. Hobiler çok detaylı olmakla birlikte tek olarak yapılması da mecburi değildir. İnsanların birden fazla hobileri olabilir. Bazı hobiler insanları rahatlatmakla birlikte onları pozitif düşüncelere yönlendirir. Çünkü orada kişi, kendi sevdiği ve uğraşmayı seçtiği işi yapıyordur. Bunlara ek olarak birtakım insanlar hobilerini diğer kişiler ile paylaşıp ortak noktada bir araya gelip görüş alış-verişi yapabilir, yardımcı olup yardım alabilir, isteyenler kendi hobilerinde yarışmalar var ise bunlara katılıp mükafat kazanabilir hem de ve hem de satılabilen hobilerini satıp gelir elde edebilirler. İnsanoğlunun değişik beğenilerinin olması neticesinde da meydana değişik hobi türleri de çıkmıştır. Hobi Çeşitleri çok ve bir o kadar da değişiklik içerir. Hobi Çeşitleri ana başlıklar altında ev yapılacak hobiler, ev dışında yapılacak hobiler, el işi ,spor hobileri ,müzik olarak sıralanabilir. Hayal gücünüz yapacağınız hobinin sınırını belirler. Yüzlerce hobi çeşitleri arasında kendinize ait seveceğiniz bir hobi mutlaka bulunur. Sadece sizin için değil çocuğunuzun gelişimi için de hobiler çok önemlidir. Özellikle boyama kitaplarıyla ve su bazlı akrilik boya ile yapılan boyamalar, evde yapılabilecek hobiler arasında düşünülebilir. Tüm bunlar iş stresinden uzak bir vakit geçirmemizi sağlar. Peki tüm bu hobi ve malzemeler arasında sizler de kendiniz için hobi arayışı içerisindeyseniz ya da kendi hobilerinize ek olarak diğer hobiler aramanın tam zamanı olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Sanatgucum.com bu noktada tüm ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır.

Sanatgucum Kimdir ?

Sanatgucum.com 2010 yılında kurulmuş bir hobi sitesi ve hobi market tir. Gücüm Grup iştirakidir ve hobi malzemeleri konusunda 7000 den fazla ürün çeşidi ile kendin yap prensibini temel almış müşterilerine ve ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Tamamen hobi sayfası olarak dizayn edilen sanatgucum müşterilerinin hobi dünyası noktasında her türlü ihtiyacını en uygun fiyat ve hızlı teslimat ile sonuçlandırmayı hedeflemektedir. Ana tedarik konuları arasında her türlü polimer kil ve oyun hamuru bulunmaktadır. Sanatgucum.com aynı zamanda Cadence Boya nın ana bayiilerinden birisidir ve Cadence marka tüm ürünleri buradan temin edebilme imkanı vardır. Sanatgucum.com evde hobi işleriyle uğraşan ziyaretçilerimiz için hobi dünyam diyebileceğiniz bir internet mağazasıdır. Bünyesinde ki markalar, Lukas, Ponart, Noch, Folia, Makins Clay, Hahnemühle, Hayalgücüm, Goodwin, Sculpey ve Cadence'dir. Her an alacağınız online müşteri destek hizmeti, kapıda ödeme imkanı, kredi kartına taksit imkanı ve hızlı teslimat ile detaylı kargo bilgilendirilmesi gibi hizmetler sanatgucum.com'u diğer sitelerden ayırmaktadır. Ayrıca sitemizde Çiçek Sanatı ve Modellemeyi gerçekleştirebileceğiniz Goodwin Sanat Kili, Goodwin Çiçek Kili ve çiçek sanatının yanı ürünlerini de ( Yapay Çiçek Tomurcuğu, Çiçek Telleri, Yaprak Kalıpları, Özel Araçlar v.b.) Hayal Gücüm markası altında bulabilirsiniz. Hayal Gücüm markası sanatgucum'un lisanslı ürünlerini üretmekte ve satmaktadır.

Sanatgucum.com u özel kılan en önemli özelliklerden birisi de satılan ürünler ile ilgili detaylı ve eğitici bilgilerin alınabilmesidir. Sitemizden ve Whatsapp dan verilen online destek ile kullanılan ürünler ile ilgili soruları günün her saatinde (evet akşam da dahil) sorup bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünün kargo bilgilerini rahatlıkla sorgulayabilir ve detayını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte planlı kargo hizmetimiz ile kargonuz ileriye dönük bir tarihde gönderilmesini istiyorsanız ekibimiz bu ihtiyacınıza da cevap verebilir. Kargo planla departmanımız ileriye dönük kargonuzun çıkış zamanını belirler ve kargonuz verildikten sonra da bilgilendirmesini yapar.

Sanatgucum Nasıl Çalışır ?

Sanatgucum.com birçok profesyonel seviyede eğitmen ve danışmanlar tarafından desteklenmektedir. Bu en büyük avantajı ürünlerimiz ile ilgili büyük bir bilgi arşivine sahip olmamızdır. Mesela Cadence boya almak istediğinizde sitemize girip hiçbir araştırma yapmadan danışmanımıza hayalinizde ki rengi söylemeniz yeterlidir. Danışmanımız size hızlıca istemiş oldugunuz renklerin olduğu porfföyü ve çeşitlerini yollarız. Ayrıca daha detayda bir renge karar verdiğinizde arşivimizde bununla ilgili yapılmış bir ürün görseli var ise (boyanmış bir masa, sandalya v.b.) bunu da sizinle paylaşır ve olabilecek kombinasyonlar hakkında bilgi veririz. Siz satınalmaya karar verdiğinizde istediğiniz ürünlerin tümünü bir liste altında toplar ve sizden onay alırız. Onayınız ile birlikte kaydınız sistemde yaratılır ve siparişiniz oluşturularak size bilgi verilir. Sonrasında da kargo size ulaşana kadar kargo bilgilendirmesi yapılır ve planlı kargo teslim tarihi iletiriz.

Hedefimiz siteye geldiğiniz andan itibaren ürünün elinize ulaşımına kadar geçen sürede yüksek kalitede ve süreklilik arz eden bir hizmeti sizlere sunmaktır. Alışverişlerinizi daha önce hiç yaşamadığınız bir rahatlık ve deneyim ile sizlere sunmak temel amacımızdır.

Her türlü soru ve destek için sitemizde ki yardım destek hattını yada 0532 790 33 69 Whatsapp i kullanabilirsiniz.Destek ekibimiz ürünler ile ilgili her türlü sorunuz için yanıt vermeye hazırdır. 

Sanatgucum Tanıtım Videosu

Sanat Kili, Çiçek Kili ve Çiçek Sanatı Hakkında...

Sanat Kili ve Çiçek Kili ile çiçek ve obje modelleme uzun yıllar önce Uzak Doğu'da başlamıştır. Bu sanat dalında ilk ve en başarılı okullar Japon ve Thai okullarıdır.

Sanat Kili ve Çiçek Kili ile modelleme de birçok farklı materyal vardır. Her okul kendi materyallerine uygun özel tekniklerle çalışır. Kil ile renkleri elde etme işlemi çok ilginç ve heyecan verici bir aktivitedir.

Sizin yaratıcı potansiyelinizi desteklerken 3 boyutlu düşünme ve yaratma kapasitenize ciddi anlamda katkıda bulunur. Rahatlamak için harika bir hobidir.

Hayal Gücüm ürünlerinin tümü Thai ve Japon tekniklerinin en ince detayına kadar irdelenmesi ile oluşturulmuş özel ürünlerdir.

Nadya Gücüm Kimdir ?

1985'de Moskova'da doğmuştur. Finans bölümünden lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2008 yılında çiçek sanatı ile tanışmıştır.

O günden beri çiçek sanatı alanında kendini geliştirmiş, Rusya'da ve Güney Kore'de bu sanat ile ilgili dünyanın sayılı eğitmenlerinden özel dersler almıştır.

Türkiye'de Çiçek Kili ve Sanat Kili çalışmaları ile ilgili eğitimlerin öncülüğünü yapmaktadır. 2014 yılından beri Türkiyede Çiçek Sanatı öğretmenliği yapmaktadır ve bu zamandan beri Türkiye'de 1400 'ün üzerinde öğrenci yetiştirmiştir.

Nadya Gücüm Türkiye'de Goodwin Çiçek Kili'nin formülünü bizzat geliştiren kişidir. Çiçek Sanatında en ince detaylarla en kolay ve etkili çalışmak için kısacası en mükemmelini sanatseverleri ile buluşturabilmek için bu araştırma geliştirme çalışması sırasında 2000'den fazla deneme yapmış ve Çiçek Sanatı için kullanılan Çiçek Kili'ni ortaya çıkartmıştır. Bu sebeple Çiçek Kili, Çiçek Sanatı için, Sanat Kili ise modelleme yapımı için en uygun malzemedir. 

Kendi resmi satış sitesi olan www.sanatgucum.com'da Çiçek Sanatı ile alakalı her türlü ürünü en uygun fiyata ve en yüksek kalitede satışını sağlayan Nadya Gücüm her üründe kalite standartlarının en üst seviyede olduğu garanti altına alınmaktadır. Çiçek Sanatı ile ilgili satılan ürünlerin tümü (kalıplar, tomurcuklar v.b.) tamamen el yapımıdır. Bu sebeple bu ürünlerin tümü sadece www.sanatgucum.com'da bulunabilmektedir. Ayrıca Nadya Gücüm, Çiçek Sanatı'nın yanı sıra yine sitesinde 146 kategoride 7000'den fazla sanat ve hobi ürününü de hobiseverler ve sanatçılarla uygun fiyata üstün kalitede buluşturmaya devam etmektedir.

Hayal Gücüm Facebook grubunda 16000 den fazla takipçisi olan ve gün geçtikçe hızla çoğalan çiçek sanatı hobiseverleri ile Çiçek Sanatı ve Modellemenin Türkiye'de yaygınlaşması için Facebook grubunda canlı konferanslar vermekte ve bu sanatın güzelliklerini anlatmakta, canlı yayın esnasında gelen soruları da yanıtlamaktadır.

Son haberlerin tümü Facebook Grubu Hayal Gücüm'de yayınlanmaktadır. Facebook grubuna katılmak için tıkla.

2009'dan beri Türkiye'de yaşamaktadır. Evlidir. İyi seviyede Rusça, İngilizce,Türkçe ve basit seviyede Çince konuşmaktadır.

Çiçek Sanatı insanın iç güzelliğini dışarı vuran bir hobidir. Kendinizi rahatlacak ve hayal dünyanızda ki güzellikleri ortaya çıkartacak bu sanata sizleri de davet etmek istiyorum. Çalışırken içinizi mutluluk ile dolduracak ve ruhsal olarak sizi doyuracak bu sanat ile ortaya çıkarttığınız güzelliklere bir süre sonra inanın siz bile inanamayacaksınız. Eğitim Sitemi ve Facebook Grubumu ziyaret ederek sizde bu güzel sanata ilk adımı atabilirsiniz. Güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek dileğiyle...

 

 

 

Nadya Gücüm
Gelin Çiçeği
Nadya Gücüm Yazısı