Çiçek Sanatı, Nadya Gücüm ve Hayal Gücüm


Sanat Kili, Çiçek Kili ve Çiçek Sanatı Hakkında...

Sanat Kili ve Çiçek Kili ile çiçek ve obje modelleme uzun yıllar önce Uzak Doğu'da başlamıştır. Bu sanat dalında ilk ve en başarılı okullar Japon ve Thai okullarıdır.

Sanat Kili ve Çiçek Kili ile modelleme de birçok farklı materyal vardır. Her okul kendi materyallerine uygun özel tekniklerle çalışır. Kil ile renkleri elde etme işlemi çok ilginç ve heyecan verici bir aktivitedir.

Sizin yaratıcı potansiyelinizi desteklerken 3 boyutlu düşünme ve yaratma kapasitenize ciddi anlamda katkıda bulunur. Rahatlamak için harika bir hobidir.

Hayal Gücüm ürünlerinin tümü Thai ve Japon tekniklerinin en ince detayına kadar irdelenmesi ile oluşturulmuş özel ürünlerdir.

Sitemizde Nadya Gücüm Lisanslı Çiçek Sanatı ürünleri satıldığı gibi aynı zamanda bu tekniklerin öğretilmesi için Türkiye'de ve dünyada sayılı eğitmenlerinden birisi olan Nadya Gücüm'ün videolu online eğitimleri Türkiye'nin ilk ve tek Online Hobi ve Sanat Okulu olan www.hayal-gucum.com adresinde devam etmektedir.

Hayal-gucum.com ve sanatgucum.com Nadya Gücüm'ün lisanslı siteleridir. 

Ayrıca Nadya Gücüm, Çiçek Sanatı'nın yanı sıra yine sitesinde 146 kategoride 5000'den fazla sanat ve hobi ürününü de hobiseverler ve sanatçılarla uygun fiyata üstün kalitede buluşturmaya devam etmektedir.

Her türlü soru ve destek için sitemizde ki yardım destek hattını yada 0532 790 33 69 Whatsapp i kullanabilirsiniz.Destek ekibimiz her türlü sorunuz için yanıt vermeye hazırdır. 

Nadya Gücüm Kimdir ?

1985'de Moskova'da doğmuştur. Finans bölümünden lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2008 yılında çiçek sanatı ile tanışmıştır.

O günden beri çiçek sanatı alanında kendini geliştirmiş, Rusya'da ve Güney Kore'de bu sanat ile ilgili dünyanın sayılı eğitmenlerinden özel dersler almıştır.

Türkiye'de Çiçek Kili ve Sanat Kili çalışmaları ile ilgili eğitimlerin öncülüğünü yapmaktadır.  2014 yılından beri Türkiyede Çiçek Sanatı öğretmenliği yapmaktadır ve bu zamandan beri Türkiye'de 1400 'ün üzerinde öğrenci yetiştirmiştir.

Nadya Gücüm Türkiye'de Goodwin Çiçek Kili'nin formülünü bizzat geliştiren kişidir. Çiçek Sanatında en ince detaylarla en kolay ve etkili çalışmak için kısacası en mükemmelini sanatseverleri ile buluşturabilmek için bu araştırma geliştirme çalışması sırasında 2000'den fazla deneme yapmış ve Çiçek Sanatı için kullanılan Çiçek Kili'ni ortaya çıkartmıştır. Bu sebeple Çiçek Kili, Çiçek Sanatı için, Sanat Kili ise modelleme yapımı için en uygun malzemedir. 

Kendi resmi satış sitesi olan www.sanatgucum.com'da Çiçek Sanatı ile alakalı her türlü ürünü en uygun fiyata ve en yüksek kalitede satışını sağlayan Nadya Gücüm her üründe kalite standartlarının en üst seviyede olduğu garanti altına alınmaktadır. Çiçek Sanatı ile ilgili satılan ürünlerin tümü (kalıplar, tomurcuklar v.b.) tamamen el yapımıdır. Bu sebeple bu ürünlerin tümü sadece www.sanatgucum.com'da bulunabilmektedir.

Hayal Gücüm Facebook grubunda 16000 den fazla takipçisi olan ve gün geçtikçe hızla çoğalan çiçek sanatı hobiseverleri ile Çiçek Sanatı ve Modellemenin Türkiye'de yaygınlaşması için Facebook grubunda canlı konferanslar vermekte ve bu sanatın güzelliklerini anlatmakta, canlı yayın esnasında gelen soruları da yanıtlamaktadır.

Son haberlerin tümü Facebook Grubu Hayal Gücüm'de yayınlanmaktadır. Facebook grubuna katılmak için tıkla.

2009'dan beri Türkiye'de yaşamaktadır. Evlidir. İyi seviyede Rusça, İngilizce,Türkçe ve basit seviyede Çince konuşmaktadır.

Çiçek Sanatı insanın iç güzelliğini dışarı vuran bir hobidir. Kendinizi rahatlacak ve hayal dünyanızda ki güzellikleri ortaya çıkartacak bu sanata sizleri de davet etmek istiyorum. Çalışırken içinizi mutluluk ile dolduracak ve ruhsal olarak sizi doyuracak bu sanat ile ortaya çıkarttığınız güzelliklere bir süre sonra inanın siz bile inanamayacaksınız. Eğitim Sitemi ve Facebook Grubumu ziyaret ederek sizde bu güzel sanata ilk adımı atabilirsiniz. Güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek dileğiyle...

 

 

 

Nadya Gücüm
Gelin Çiçeği
Nadya Gücüm Yazısı