Gizlilik ve Kullanım Şartları


 

www.SanatGucum.com linkinde (“Site”) sunulan her türlü yazılı, sözlü veya görsel bilgi (“İçerik”)  Nadezda Nazarova Hayal Gücüm şirketine aittir. İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. sanatgucum bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
SanatGucum, içerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.
Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya SanatGucum’un hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.
Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler sanatgucum tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden sanatgucum’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
SanatGucum tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. sanatgucum, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir.
SanatGucum, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
Sanatgucum kayıt olan üye bilgilerini ve detaylarını hiçbir şekilde 3.partilerle paylaşmaz ve %100 güvenli şekilde saklar. Ancak sanatgucum yine bu bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri için kullanabilecektir.