Cadence Hibrit Multisurface Boyalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 

 

 

 

kutular

Cadence Hybrid Multisurface Boya Nedir ?

 

Cadence firması tarafından üretilen Hibrit Multisurface Craft sektörü için özel geliştirilmiş tüm yüzeylerde rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil bir akrilik boyadır. Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi çok farklı yüzeyler de yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı bir boyadır. Deri ve kumaş üzerinde sulandırılarak kullanılabilir Cam üzerinde ikinci kat için mutlaka 12 saat beklenmelidir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

 

cicekli

Cadence Hibrit Multisurface Boya Nasıl Kullanılır ?

 

Hibrit Multisurface boyayı kullanmak için sünger rulo fırça gereklidir. Boya su bazlı olduğu için herhangi bir ayrıştırıcı ile karıştırılmadan direkt sürülür. Zıt kontrast renkler için en az 2 kat sürülmesi gereklidir. Yerine göre bu 3 kat da olabilir 4 kat da.  Peki sürerken nelere dikkat edeceğimiz kısmına gelirsek, Sünger rulo fırça üzerine alınan hibrit multisurface boya 2 boya kabı kullanılarak fazlalığı atılır. Boya kabı yerine plastik tabak da kullanılabilir. İlkinde fazlalık alınır. İkincisin de ise iyice yedirilecek şekilde boya sünger rulo fırçaya sabitlenir. Sonrasında sürülecek kısma yedirilerek sürülür. Katlar arasında 24 saat beklenmelidir. Genelde 12 saatte yeterli olabilmektedir. Ancak garanti olması açısından 24 saat beklenerek 2. Kat ın yine aynı şekilde sürülmesi sağlanır. Unutmamakta gerekir ki boyama aşaması tamamlandıktan sonra üstüne mutlaka Cadence Vernikler kullanılmalıdır.


 

 

 

 

 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar !

 • Hibrit Multi Surface Boyayı Sünger Rulo Fırça kullanarak sürmeliyiz.
 • Zıt Kontrast renkler için 2 hatta 3 kat sürülerek kapatılması gereklidir.
 • 2 Boya kabı (plastik tabak da olur) kullanılarak boyanın sünger rulo fırça üzerinde ki fazlalığı alınmalıdır.
 • Katlar arasında 24 saat beklenmelidir ve minimum 2 kat sürerek boyanın kapatıcılığı sağlanmalıdır.
 • Hibrit Multisurface çeşitli boyları mevcuttur. Her boyda miktar mililitre ve litre olarak hesaplanır. 
 • Cadence Hibrit Multi Surface Çeşitleri Nelerdir ?

 •  

Cadence Hybrid Multisurface Boya 120 ml. Ürünün fiyatı buradadır.

 •  
 • Cadence Hybrid Multisurface Boya 500 ml. Ürünün fiyatı buradadır.
 •  
 • Cadence Hybrid Multisurface Boya 2 lt. Ürünün fiyatı buradadır.

 

Kullanım Alanları: Geniş alanlar için ekonomik olan 2 litrelik boyut seçilebilir. Ancak 2 litrelik üretim özel üretim olduğu için sipariş verildiğinde 1-2 günlük ilave bir zaman gerekebilmektedir.

 

 

 

Cadence Multisurface Boya Nerede Satılır ?.

Cadence’in Türkiye’de birçok bayiisi mevcuttur. Bu bayilerden bazıları lokasyonlarından satarken bazıları da internet üzerinden satış yapabilmektedir. Türkiye’de bilinen Cadence ürünlerinin satıldığı internet bayisine buradan ulaşabilirsiniz.