Cadence Hibrit Multisurface Boyalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 

kutular

Cadence Hibrit Multisurface Boya Nedir ?

 

Cadence firması tarafından üretilen Hibrit Multisurface Craft sektörü için özel geliştirilmiş tüm yüzeylerde rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil bir akrilik boyadır. Cadence Boya ailesinin bir üyesidir. Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi çok farklı yüzeyler de yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı bir boyadır. Deri ve kumaş üzerinde sulandırılarak kullanılabilir Cam üzerinde ikinci kat için mutlaka 12 saat beklenmelidir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

 

cicekli

Cadence Hibrit Multisurface Boya Nasıl Kullanılır ?

 

Cadence Boya nasıl kullanılır ? en sık sorulan sorulardan bir tanesidir.  Bunu cevaplamak için aşağıdaki kısa açıklama size yardımcı olacaktır. Hibrit Multisurface boyayı kullanmak için sünger rulo fırça gereklidir. Boya su bazlı olduğu için herhangi bir ayrıştırıcı ile karıştırılmadan direkt sürülür. Zıt kontrast renkler için en az 2 kat sürülmesi gereklidir. Yerine göre bu 3 kat da olabilir 4 kat da.  Peki sürerken nelere dikkat edeceğimiz kısmına gelirsek, Sünger rulo fırça üzerine alınan hibrit multisurface boya 2 boya kabı kullanılarak fazlalığı atılır. Boya kabı yerine plastik tabak da kullanılabilir. İlkinde fazlalık alınır. İkincisin de ise iyice yedirilecek şekilde boya sünger rulo fırçaya sabitlenir. Sonrasında sürülecek kısma yedirilerek sürülür. Katlar arasında 24 saat beklenmelidir. Genelde 12 saatte yeterli olabilmektedir. Ancak garanti olması açısından 24 saat beklenerek 2. Kat ın yine aynı şekilde sürülmesi sağlanır. Unutmamakta gerekir ki boyama aşaması tamamlandıktan sonra üstüne mutlaka Cadence Vernikler kullanılmalıdır.

Cadence Boya Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar !

 • Hibrit Multi Surface Boyayı Sünger Rulo Fırça kullanarak sürmeliyiz.
 • Zıt Kontrast renkler için 2 hatta 3 kat sürülerek kapatılması gereklidir.
 • 2 Boya kabı (plastik tabak da olur) kullanılarak boyanın sünger rulo fırça üzerinde ki fazlalığı alınmalıdır.
 • Katlar arasında 24 saat beklenmelidir ve minimum 2 kat sürerek boyanın kapatıcılığı sağlanmalıdır.
 • Hibrit Multisurface çeşitli boyları mevcuttur. Her boyda miktar mililitre ve litre olarak hesaplanır. 

Cadence Boya Fiyatları

 •  
 • Cadence Boya fiyat olarak ürünün mililitresine göre çeşitlilik göstermektedir. Piyasada ki güncel Cadence Boya Hibrit Serisi fiyatları için buradan destek alabilirsiniz.

 

Cadence Boya Renkleri

Cadence Boya'nın birçok farklı rengi bulunmaktadır. Metalik ve opak olarak ayrılan bu renkler farklı tonlarda yer alır ve ana renkler ile birlikte ara renkler ile desteklenir. Cadence boya renklerine buradan ulaşabilirsiniz. Toplu kartela olduğu gibi ürünlerin üstünde de renk kartelaları mevcuttur. Arayıpda bulamadığınız renk tonları için her zaman Whatsapp yardım hattımızdan destek alabilirsiniz. (Whatsapp Destek Hattımız: 0532 790 33 69)

 •  
 • Cadence Hibrit Multi Surface Çeşitleri Nelerdir ?

 •  

Cadence Hibrit Multisurface Boya 120 ml. Ürünün fiyatı buradadır.

 •  
 • Cadence Hibrit Multisurface Boya 500 ml. Ürünün fiyatı buradadır.

 •  
 • Cadence Hibrit Multisurface Boya 2 lt. Ürünün fiyatı buradadır.

 

Kullanım Alanları:  Cadence Boyama noktasında geniş alanlar için ekonomik olan 2 litrelik boyut seçilebilir. Ancak 2 litrelik üretim özel üretim olduğu için sipariş verildiğinde 1-2 günlük ilave bir zaman gerekebilmektedir.

 

Cadence Boya Bayileri Hakkında ?

Cadence Boya Bayi leri Türkiye'nin birçok lokasyonunda mevcuttur. Bayilerin bazıları yerleşil iken bazıları internet üzerinden tüm Türkiye genelinde satış yapabilmektedir. Sanatgucum.com bir Cadence Boya Bayisidir ve internet üzerinden satış yapmaktadır. Cadence Boyaları Hibrit serisi de dahil olmak üzere Cadence Boya Ankara bayilerinde ve Cadence Boya İzmir  bayilerinde de bulunabilir. Cadence Boya Koçtaş gibi büyük market zincirlerinde de satılmaktadır.

 

Cadence Multisurface Boya Nerede Satılır ?.

Cadence’in Türkiye’de birçok bayiisi mevcuttur. Bu bayilerden bazıları lokasyonlarından satarken bazıları da internet üzerinden satış yapabilmektedir. Türkiye’de bilinen Cadence ürünlerinin satıldığı internet bayisine buradan ulaşabilirsiniz.