Cadence Boya

Cadence Boya

Cadence Boya

Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren lider ve önder markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun senelere dayanan kuvvetli bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 

Müşterilerine yüksek nitelikte ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye sektöründe CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin bütün greksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır.

"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, varlıklı renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

 

- Kapıda Ödeme !

- 6,90 TL Sabit Kargo !

- 100 TL Üstü Kargo Bedava !

- Hızlı Teslim !

- Whatsapp Destek 0532 790 33 69

 

Whatsapp'dan hemen bize ulaşmak için tıklayınız.

Sanatgücüm Puan SistemiSanatgücüm Kampanya HaberleriSanatgücüm Whatsapp Destek Hattı

Limit:
Sıra:

Değerli Ziyaretçimiz;

Stok sayımı sebebiyle 21.10.2020 tarihine kadar verilen siparişler 22.10.2020 tarihide çıkartılacak bu tarihten sonraki siparişler 02.11.2020 tarihinden itibaren işlenmeye başlanacaktır.

Not: İçinde bulunduğumuz durum sebebiyle kapıda ödeme siparişleri gönderilmemektedir.

Bilginize sunarız.

İyi alışverişler dileriz.

Saygılarımızla,

Sanat Gücüm.