Cadence Hibrit Multisurface Boyaları Sevmeniz için 10 Sebep

Cadence Hibrit multisurface boyalar hepimizin bildiği gibi kullanımı son derece basit ve yaygın boyalar haline gelmiştir. Peki bu boyaları neden tercih ediyoruz ? yada bu boyalar ile ilk defa tanışacak olan hobiseverlerimiz neden hibrit multisurface i sevmeli ve tercih etmeliler.

İşte size Cadence Hibrit Multisurface Boyaları Sevmeniz için 10 Sebep

  1. Astar gerektirmez. Evet doğru duydunuz. Süreceğiniz yüzeye önceden astar çekip boyanacak hale getirmenize gerek yoktur. Direkt sürerek boyamaya başlayabilirsiniz. Hızlı ve basit !
  2. Vernikli yüzeye direkt uygulanır. Hibrit multisurface boyaları vernikli yüzeylere direkt sürerek istediğiniz boya katını çıkabilirsiniz.
  3. Zımpara gerektirmez. Boyayı süreceğiniz zemine önceden zımpara yapma ihtiyacı yoktur. Süreceğiniz zeminin düz olması yeterlidir.
  4. Ahşap, seramik, porselen, kumaş, polyester, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi tüm yüzeylerde uygulanabilir ve yüksek kapatıcılık sağlar.
  5. Kokusuzdur. Evet süper bir özellikle özellikle yaz günlerinde boya yaptığınızda sıcağın etkisiyle bir de boya kokusu ile uğraşmazsınız. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde koku derdi yaşamadan kullanabilirsiniz.
  6. Akışkandır ve dayanıklıdır. Kolayca sürülür ve uzun süre dayanıklılığını korur. Ancak elbette ki üstüne vernik atılarak sağlamlaştırılması gerekecektir.
  7. İç ve Dış Mekanlarda kullanılabilir. Evet bu önemli isterseniz evinizin içinde ki masanızı isterseniz de dışarıda ki bahçe çitlerinizi boyayabilirsiniz!
  8. Sağlığa zararlı bir madde içermez. Güvenle kullanabilirsiniz istediğiniz yerde istediğiniz şekilde…
  9. Cam üzerinde kullanabilirsiniz. Cam üzerinde kapatıcılık sağlar. Böylece vitray çalışmalarınızı yapabilirsiniz.
  10. Deri ve kumaş üzerinde sulandırarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir